23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI SATRANÇ TURNUVASI

8 YAŞ ERKEKLER

Tur 6 de 24.04.2012 da 10.00
Masa isim Puanlar sonuc. Puanlar isim
1 AKIN BATIKAN AYBEY 5 1 - 0 5 BAŞARA ARDA
2 YILMAZ SARP 4 0 - 1 5 CEYLAN SEZER
3 DEMİR BORAN 4 1 - 0 4 DİKMEN BUĞRA
4 YILMAZ MUSA ÜNAL 4 0 - 1 4 PUHUR OĞUZ
5 MESCİ ARDA 4 1 - 0 4 ŞEN MURAT
6 YILDIRIM RAMAZAN BERA 4 1 - 0 4 YILDIZ KUZEY
7 ÖNER BARIŞ 4 0 - 1 4 GÜLEÇ MUSTAFA BURAK
8 KOÇ AYHAN 0 - 1 YILDIRIM OKAN
9 KÖRÜK HALİL 1 - 0 BOYEKİN RECEP KAAN
10 DUYGULU BERKAY 0 - 1 YAYAN NAZİF DEVRAN
11 TUNÇ HALİT 1 - 0 GÖKTEKİN ENES
12 ŞAHİN FATİH 1 - 0 KANTOĞLU SARP
13 KENDİR ATAKAN 0 - 1 ÇAKMAK ANIL ARDA
14 AYKOL EREN BERKE 3 1 - 0 3 KILINÇ SERKAN
15 KURŞUN SÜLEYMAN 3 0 - 1 3 BELDER DENIZ ERDEM
16 CURA MEHMET IŞIK 3 1 - 0 3 KOCABIYIK İRFAN BERK
17 DALAMAN EMRE 3 0 - 1 3 KONAR YAŞAR BURAK
18 SEVİNÇ KENAN 3 0 - 1 3 DEMİR MUHAMMET ALİ
19 TOL ATA 3 0 - 1 3 GEYİKÇİ MEHMET
20 KAHRAMAN DENİZ UTKU 3 - - + 3 TAK METİN EGE
21 TUĞTEKİN METİN MEHMET 3 1 - 0 3 KARTAL ENES
22 KETREZ HİKMET DEVIN 3 0 - 1 3 TAŞKAYA MEHMET GÖKTUĞ
23 YURDUNKULU FERHAT 3 0 - 1 HARLEY EREN SEAN
24 AKBULUT CAN ½ - ½ YÜCE BURAK
25 TAŞKAYA MEHMET KUTAY ½ - ½ DAL ZORBEY
26 KARACAN METEHAN ½ - ½ ÇAYIR FURKAN
27 YILMAZ ALI BERKE 1 - 0 KESER ARDA
28 İÇİGEN BERK ½ - ½ KULEN ÖMER
29 KÜÇÜKEKİZ BARIŞ 0 - 1 ÖZER İSMAİL
30 ŞAHİN ATAKAN 0 - 1 SÖYEK EREN
31 KARAKUŞ SERKAN 2 0 - 1 2 ALKAYA ARDA DENİZ
32 KAYA AMED CİVAN 2 1 - 0 2 AYKUL ATİLLA
33 BABACAN ARDA 2 0 - 1 2 KAYGISIZ YUSUF
34 DELİ UMUT 2 0 - 1 2 KETREZ ŞEFİK DENİZ
35 ERBAŞI SERTAÇ 2 ½ - ½ 2 PEHLİVAN ÖMER BUĞRA
36 ERGÜL HAMDİ ARMAN 2 ½ - ½ 2 ÖZTÜRK İRFAN
37 MUSLU MEHMET CAN 2 0 - 1 2 ERGİ FIRATCAN
38 UZUN BURAK ZEKİ 2 1 - 0 2 GÖKMEN MERT
39 ÖZDEMİR UYGAR 2 0 - 1 2 GÜNEY MERT ALİ
40 ORAKÇI ALAATTİN 2 1 - 0 2 HALICI AHMET RAUF
41 SUBAŞI ONUR ESER 0 - 1 GÜNDEŞLIOĞLU ÖMER
42 GÜRSEL OLGUN ½ - ½ SOYSAL HASAN ŞAN
43 KARATAŞ ÇAĞDAŞ 0 - 1 UÇAR BERKE KUTLUAY
44 KONUR RECEP DENİZ 0 - 1 YILDIRIM FAHRİ
45 ÖZGÜR ARHAN 1 - 0 1 DEMİR KAAN
46 ERKAN EMİR CAN 1 1 - 0 1 TAŞKÖPRÜLÜ SERHAT YAKUP
47 SANDIKÇI MERT 1 ½ - ½ 1 ÇOŞAR MEHMET
48 VASİLYEV TİMUR 1 ½ - ½ ½ KILIÇ ÖZGÜR
49 SEYDAN YAŞAR KAAN ½ ½ - ½ 1 ÇİÇEK ONUR

Bu sayfa Swiss-Manager programi tarafindan olusturuldu