2017 FİNİKE PORTAKALI SATRANÇ TURNUVASI

Final sira

Sıra S.No İsim FED UKD ELO C Tip Gr Puan BH. SB Res. Vict Rp Elo+/- Kulup/Yer
1 2 PEKTAŞ YİĞİT TUR 2023 1934     YEREL 7 27½ 31,50 0 7 2512 86 BÜYÜK USTALAR SATRANÇ K.
2 1 YELLİGEDİK MURAT TUR 2107 2037     YEREL 5 30 21,75 0 4 1869 -14 DR. METİN SÜRMELİ S. K.
3 7 TÜM HAKAN TUR 1859 1763     YEREL 5 29 20,25 0 4 1827 23 SERENLER SATRANÇ EĞİTİM K.
4 6 ÖZKARA HASAN CAN TUR 1878 1768     YEREL 5 28 17,50 0 4 1849 21 SERENLER SATRANÇ EĞİTİM K.
5 8 SOLTANI FARDIN IRI 1806 1717       5 23½ 15,50 0 5 1705 7 ANTALYA
6 5 ÖZMEN HALİL NEJAT TUR 1887 1822       28½ 16,50 0 4 1773 -4 ANKARA
7 11 SIRCAN AHMET KÜRŞAD TUR 1745 1647       25 16,00 0 4 1660 13 BERK TUĞRA ÇALIŞKAN S. K.
8 4 YUNGUCU ARDA TUR 1893 1857     YEREL 4 29 15,00 0 4 1770 -24 BÜYÜK USTALAR SATRANÇ K.
9 3 AVCI ADEM TUR 1910 1826     YEREL 4 24½ 13,50 0 4 1573 -14 ANTALYA DENİZ GENÇLİK S. K.
10 9 ÇAĞLAR İZZET TUR 1767 1631     YEREL 4 24½ 12,00 0 4 1526 -29 BÜYÜK USTALAR SATRANÇ K.
11 14 ÇEKLİ CEM TUR 1670 1599   U14 YEREL 4 22½ 11,00 0 4 1503 -4 BÜYÜK USTALAR SATRANÇ K.
12 12 TAY UĞUR CAN TUR 1712 1549   U14 YEREL 4 21½ 9,50 0 4 1482 -22 BÜYÜK USTALAR SATRANÇ K.
13 17 HATIRLI UĞUR CAN TUR 1440 1103   U14 YEREL 4 20½ 9,00 0 4 1328 9 ASPENDOS SATRANÇ KULÜBÜ
14 15 EKİCİ EMRE TUR 1515 1323   U14 YEREL 25 11,25 0 3 1477 -2 ANTALYA
15 10 YUSUFOĞLU CEMİL TUR 1758 0     YEREL 22 9,75 1 3 1457   ANTALYA BEYAZ KALE S. K.
16 16 OKTAROĞLU SILA TUR 1450 1235 F U14 YEREL 22 9,75 0 3 1464 26 SAĞLIK SPOR KULÜBÜ
17 24 MENTEŞE EMRAH TUR 1218 1132     YEREL 3 23 9,50 0 3 1306 -3 SERENLER SATRANÇ EĞİTİM K.
18 22 ÇAĞLAR SAFİYE ÖZLEM TUR 1276 1053 F   YEREL 3 22½ 6,50 0 3 1420 -13 BÜYÜK USTALAR SATRANÇ K.
19 19 YUSUFOĞLU MUHAMMED ALİ TUR 1373 0     YEREL 3 18 5,50 0 3 1209   ANTALYA
20 26 GULER SALIH CAGAN TUR 1075 0   U14 YEREL 3 17 4,00 0 2 1172   ASPENDOS SATRANÇ KULÜBÜ
21 20 FİLİZ ÜLKÜ NEHİR TUR 1324 1059 F U14 YEREL 3 14½ 4,00 0 2 1143 -21 BÜYÜK USTALAR SATRANÇ K.
22 18 DİRİCAN FERIDE TUR 1429 1214 F U14 YEREL 22½ 5,25 0 2 1320 -46 KEMER HALK EĞİTİM G. S. K.
23 13 SÖZEN ABDULLAH TUR 1710 1657       2 23 6,50 0 2 1465 -10 ANADOLU BEŞİKTAŞLILAR S. K.
24 30 METİN OZAN TUR 0 0     YEREL 2 21½ 4,50 0 2     ANTALYA
25 23 GÜNALMIŞ MUHAMMED ALİ TUR 1236 0   U14 YEREL 2 20½ 4,00 0 2 987   BURSA BÜYÜKŞEHİR BEL. S. K.
26 21 GÜZEL ÇAĞATAY ILGAR TUR 1294 0   U14 YEREL 2 19 3,50 0 1 895   ANTALYA
27 27 AKIN ZİYA BARAN TUR 0 0     YEREL 2 16½ 3,50 0 2 1165   ANTALYA
28 28 AKYÜZ BURHAN TUR 0 0     YEREL 1 18½ 1,50 0 1 1402   ANTALYA
29 25 GÜZEL ÇAĞAN ILGAR TUR 1150 0   U14 YEREL 1 17 2,50 0 1 910   ANTALYA
30 29 ALPAY MEHMET BORA TUR 0 0   U14 YEREL 0 16 0,00 0 0     ANTALYA

Bu sayfa Swiss-Manager programi tarafindan olusturuldu