ANTALYA SATRANÇ HABERLERİ

ANTALYA GSİM ve MİLLİ EĞİTİM SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ

Ana Sayfa>>

Yönerge >>

GENÇLER

Fotoğraflar-1>>

Fotoğraflar-2>>

YILDIZLAR

Fotoğraflar-1>>

Fotoğraflar-2>>

Fotoğraflar-3>>

KÜÇÜKLER

Fotoğraflar-1>>

Fotoğraflar-2>>

TSF Lisans Sayfası>>

TSF UKD Sayfası>>

Türkiye Satranç Federasyonu>>

Antalya Satranç İl Temsilciliği>>

Antalya Satranç Haberleri>>

Özgür Satranç Forum>>

 

 

2010-2001 ANTALYA GSİM ve MİLLİ EĞİTİM SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ sona erdi.

Deepo AVM Satranç Merkezinde yapılan turnuvaya toplamda 296 sporcu katıldı.

Küçükler kategorisinde birinci, yıldızlar kategorisinde birinci ve ikinci, gençler kategorisinde birinci olan sporcularımız Mayıs ayında Bursa'da yapılacak olan Türkiye Şampiyonasında Antalya' yı temsil edecekler.

Ali Bozbey, Yasin Sarı, Onur Ünal ve Çağatay Burcu' ya başarılar diliyoruz.

Gençler-Yıldızlar ve Küçükler Kategorilerinde düzenlenecek turnuvanın yönergesine yan sütundan ve diğer bilgilere aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

KÜÇÜKLER KATEGORİSİ

İlk üç derece: 1. Ali Bozbey, 2. Alperen Akdoğan, 3. Tolga Mert Gülebay

Okullar Sıralaması: 1. Ünsal İ.Ö.O, 2. Dr İlhami Tankut İ.Ö.O, 3. Mobil İ.Ö.O, 4. Aslanlar İ.Ö.O.

Aşağıdaki linklerden turnuva hakkında detaylara ulaşabilirsiniz.

KÜÇÜKLER ALFABETİK LİSTE>>   SIRALAMA>>   ÇAPRAZ TABLO>>   OKULLAR SIRALAMA>> 

           

YILDIZLAR KATEGORİSİ SONUÇLANDI !!

İlk üç derece: 1. Yasin Sarı, 2. Onur Ünal, 3. Zafer Rabin Saba

Okullar Sıralaması: 1 Ramazan Savaş İ.Ö.O, 2. İstek Özel Antalya Yeditepe İ.Ö.O, 3. Özel TED Antalya İ.Ö.O, 4. Fikret Haluk Saraçoğlu İ.Ö.O.

Aşağıdaki linklerden turnuva hakkında detaylara ulaşabilirsiniz.

YILDIZLAR ALFABETİK LİSTE>>    SIRALAMA>>   ÇAPRAZ TABLO>>   OKULLAR SIRALAMA>> 

        

        

GENÇLER KATEGORİSİ SONUÇLANDI !!

İlk üç derece: 1. Çağatay Burcu, 2. Ufuk Sezen Arat, 3. Kerem Çalışkan

Okullar Sıralaması: 1. Antalya Yusuf Ziya Öner Fen Lisesi, 2. Aldemir Atilla Konuk Anadolu Lisesi, 3. Özel TED Antalya Koleji Lisesi, 4. Levent Aydın Anadolu Lisesi

Aşağıdaki linklerden turnuva hakkında detaylara ulaşabilirsiniz.

GENÇLER ALFABETİK LİSTE>>    SIRALAMA>>    ÇAPRAZ TABLO>>   OKULLAR SIRALAMA>> 

        

        

 

İletişim: Satranç İl Temsilcisi Mustafa Şahin Cep: 0532 230 93 50 / 0530 770 65 07

(C) Copyright Abidin ÜNAL-Antalya 2000, Bu sitede yayınlanan haber, resim vb. dokümanlar site adresi kaynak gösterilerek (Copy-left) kullanılabilir. Web Sayfamız hakkında önerilerinizi, haber ve yorumlarınızı Abidin Ünal e-posta adresine bildirebilirsiniz.

  Click for Antalya, Turkey Forecast