2011-12 Antalya Okul Sporları Satranç İl Birinciliği.

Küçükler 2000-2001-2002 doğumlular

Tur 5 de 27.03.2012 da 13.00
Bo. isim Puanlar sonuc. Puanlar isim
1 TAŞDÖĞEN DİNÇER 4 1 - 0 4 ALLAHVERDİYEVA KIFAYAT
2 SELVİTOPU EFE 4 0 - 1 4 BOZBEY ALİ
3 AKDOĞAN ALPEREN 1 - 0 DALGAR HAKKI BERAT
4 PEKTAŞ YİĞİT 0 - 1 KARAHAN ANıL
5 İNCİK SEDA NUR 3 0 - 1 KARAKAYALı YUSUF
6 KOÇYIĞIT BUSE NAZ 3 0 - 1 3 ÇETİN MEHMET
7 AKDEMİR TALHA 3 0 - 1 3 KOÇAK CAN
8 YAVUZKARA UĞUR 3 1 - 0 3 SIRMA İSMAİL YAŞAR
9 AKALIN BİLGEHAN 3 0 - 1 3 TUZCU VELİ YİĞİT
10 BARDAK ŞAYESTE SELİN 3 1 - 0 3 ÖZEKIN HASAN
11 GEÇER ZÜBEYİR 3 0 - 1 3 DİRİ ERDEM ŞAFAK
12 ÖĞREKÇİ TUĞBA 3 1 - 0 3 KULPU SABRİYE
13 ŞAHIN ALIHAN 3 1 - 0 3 YAŞBAYIR SERDAR İLYAS
14 KARACA ALİ 3 1 - 0 3 TORUN ENES DURAN
15 KOCA MESUT 1 - 0 TURAN BATUHAN
16 TUNGA SEZER 1 - 0 YILMAZ GÖKTUĞ
17 ZEYNEL EMIR ½ - ½ ŞEN MEHMET EREN
18 IŞIK ÖZGÜN BELF 1 - 0 ÖNGÜN KORAY
19 ERDOĞAN MESUT ½ - ½ GÜLATAN ENES BUĞRA
20 YALÇıN YUSUF KAAN 1 - 0 EKER MUZAFFER
21 DÜZGÜN MEHMET ÖMER 2 1 - 0 2 KARAKAŞ TURGUT CANER
22 OKUR AHMET NİYAZİ 2 1 - 0 2 ACAR EMİRHAN
23 AVCI BÜŞRA 2 1 - 0 2 ALİYEVA SAKİNABAYIM
24 ÇELİK HAZAR SERHAT 2 1 - 0 2 ATEŞ İBRAHİM
25 EKİZ HÜSEYİN 2 1 - 0 2 AYKAÇ MERT
26 ASLAN EMİNE SUDE 2 0 - 1 2 BAHAR UMUT
27 DALDAL METEHAN 2 ½ - ½ 2 DEMİR İHSAN MURAT
28 AŞKIN EMRE 2 0 - 1 2 ARıBAŞ NECDET CAN
29 ÖZDEMİR BORA 2 1 - 0 2 DÖNMEZ CELİL EFE
30 DEMİREL CEVRİYE CEYDA 2 0 - 1 2 BİROL TUNÇ
31 EFECAN OSMAN 2 1 - 0 2 ÇETİN SABRİ
32 ÇETİN FURKAN 2 0 - 1 2 YıLMAZ SALIM EREN
33 IRIÇ ARMANÇ 2 1 - 0 2 TİN BERNA
34 CANLI HÜSEYİN 2 1 - 0 2 ÇAKMAK İBRAHİM
35 KOÇ OSMAN 2 1 - 0 TEKİN YUNUS EMRE
36 PEHLİVANOĞLU EGE 0 - 1 UYSAL HASAN
37 ASLANTAŞ MEHMET CEM 1 - 0 BAŞDAŞ MELİSA
38 BATUR EMRE 1 - 0 GÖRGÜN EREN
39 AKSU HALİL 1 - 0 KOCAKAYA ÇIĞDEM DENIZ
40 ÇİÇEK ALİ 0 - 1 1 YAĞCI UTKU UĞUR
41 YERGÖZ ŞIMAL 1 1 - 0 1 TIĞ MERT
42 AKALIN EMİRCAN 1 0 - 1 1 YAVUZ MUHAMMED KÜRŞAT
43 ARSLAN BUSE 1 1 - 0 1 ÇETIN CIHAN
44 BAŞARAN ASRIN BERKE 1 0 - 1 1 ÖZDEM MUHAMMED EMİN
45 UZMAN ERKMEN 1 ½ - ½ 1 EYİDOĞAN AYNUR
46 EYİDOĞAN AYTEN 1 1 - 0 1 İNGENÇ TALHA
47 YAVUZ HÜSEYİN SABRİ 1 0 - 1 1 IRGIL ÖMER CEM
48 KAYA KAAN 1 1 - 0 1 ŞİMŞEK ENES
49 YILMAZ HÜSEYİN 1 0 - 1 1 KıLıNÇ MUSTAFA YIĞIT
50 ŞIMŞEK ALPEREN 1 0 - 1 ½ AKBABA CEMİLE BESTE MISRA
51 AKBIYIK TESLİME NURİYE ½ 1 - 0 ½ CANBERK BERKANT
52 GÖZTAK OKAN ½ ½ - ½ ½ AKIN UMUT
53 ERDOĞMUŞ ŞEFİK 0 1 - 0 0 AKÇAY RAMAZAN YEKTA
  ÇOLAKOĞLU KAYA 0 1 - -   Tur

Bu sayfa Swiss-Manager programi tarafindan olusturuldu